Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
příprava | ne 11.8. | SKP Mladá Boleslav | SK Strašnov | 3:4 | (2:2) |
příprava | ne 18.8. | FC Horky | SKP Mladá Boleslav | 0:5 | (0:3) |
1. | ne 25.8. | SKP Mladá Boleslav | SK Jizeran Doubrava ,,B" | 7:2 | (5:2) |
2. | ne 1.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Bakov "B" | 4:0 | (3:0) |
3. | so 7.9. | Sokol Dlouhá Lhota | SKP Mladá Boleslav | 3:4 | (3:4) |
4. | ne 15.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Židněves | 5:1 | (4:0) |
5. | so 21.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Jivina | 5:2 | (3:0) |
6. | ne 29.9. | SKP Mladá Boleslav | TJ SOKOL Katusice | 5:0 | (1:0) |
7. | ne 6.10. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav | 3:6 | (1:3) |
8. | ne 13.10. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 2:1 | (1:0) |
9. | ne 20.10. | Sokol Nová Ves | SKP Mladá Boleslav | 5:5 | (2:3) |
10. | ne 27.10. | SKP Mladá Boleslav | TJF Čechie Čejetice | 1:2 | (1:0) |
11. | so 2.11. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav | 2:4 | (2:0) |
příprava | ne 8.3. | Tanvald | SKP Mladá Boleslav | 1:5 | |
příprava | so 14.3. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav | 15:00 | |
příprava | so 21.3. | SK Jizera Předměřice | SKP Mladá Boleslav | 14:00 | |
příprava | ne 29.3. | Sokol Chotětov "B" | SKP Mladá Boleslav | 14:00 | |
14. | ne 5.4. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Dlouhá Lhota | 15:00 | |
15. | so 11.4. | SK Židněves | SKP Mladá Boleslav | 15:00 | |
16. | so 18.4. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 17:00 | |
17. | ne 26.4. | TJ SOKOL Katusice | SKP Mladá Boleslav | 17:00 | |
18. | ne 3.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Klášter | 15:00 | |
19. | so 9.5. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 17:00 | |
20. | ne 17.5. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Nová Ves | 15:00 | |
21. | so 23.5. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav | 17:00 | |
22. | ne 31.5. | SKP Mladá Boleslav | FK Slavoj Čistá | 15:00 | |
12. | ne 7.6. | SK Jizeran Doubrava ,,B" | SKP Mladá Boleslav | 14:00 | |
13. | so 13.6. | SK Bakov "B" | SKP Mladá Boleslav | 10:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravka - skupina A
Sportfotbal Cup,turnaje a přáteláky
Mini žáci U11B:
Okresní přebor starší přípravka - skupina C
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U9 SKUPINA 1
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice