Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 22.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | Dolnobousovský SK | 6:4 | (2:2) |
2. | ne 22.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 6:2 | (5:2) |
3. | ne 22.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 2:9 | (1:5) |
4. | ne 22.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Benátky | 8:5 | (5:2) |
5. | ne 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 6:12 | (2:5) |
6. | ne 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Benátky | 10:6 | (5:4) |
7. | ne 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 5:5 | (2:4) |
8. | ne 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Dolnobousovský SK "B" | 6:5 | (5:2) |
9. | ne 13.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Dolnobousovský SK "B" | 1:4 | (1:2) |
10. | ne 13.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 3:12 | (1:5) |
11. | ne 13.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Benátky | 7:1 | (4:0) |
12. | ne 13.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 9:1 | (6:1) |
1. | st 16.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJF Čechie Čejetice | 10:12 | (6:5) |
13. | ne 20.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 5:4 | (5:0) |
14. | ne 20.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 6:11 | (3:3) |
15. | ne 20.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Benátky | 8:7 | (6:3) |
16. | ne 20.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Dolnobousovský SK | 8:11 | (3:4) |
2. | st 23.10. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav U9 | 8:20 | (6:13) |
17. | ne 27.10. | SK Benátky | SKP Mladá Boleslav U9 | 09:00 | |
18. | ne 27.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Dolnobousovský SK | 10:00 | |
19. | ne 27.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 10:30 | |
20. | ne 27.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 11:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravka - skupina A
Sportfotbal Cup,turnaje a přáteláky
Mini žáci U11B:
Okresní přebor starší přípravka - skupina C
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U9 SKUPINA 1
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice