Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 23.8. | SKP Mladá Boleslav | TJ Sokol Pěčice | 3:3 | (3:1) |
2. | ne 30.8. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) | 3:6 | (0:2) |
4. | ne 13.9. | SKP Mladá Boleslav | FC Horky nad Jizerou / FK Zdětín (SD) | 3:2 | (1:0) |
5. | so 19.9. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav | 2:3 | |
6. | ne 27.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Skalsko | 5:0 | |
7. | ne 4.10. | SK Jizeran Doubrava | SKP Mladá Boleslav | 2:1 | |
8. | ne 11.10. | SKP Mladá Boleslav | SK Jizeran Doubrava | 3:1 | |
9. | ne 18.10. | SK Skalsko | SKP Mladá Boleslav | 11:15 | |
10. | ne 25.10. | FC Horky nad Jizerou / FK Zdětín (SD) | SKP Mladá Boleslav | 11:30 | |
11. | ne 1.11. | SKP Mladá Boleslav | TJ Sokol Kněžmost | 10:30 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Starší žáci U15 B:
Žáci - starší Okresní přebor skupina A
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravky - skupina B
Mini žáci U11B:
OP starší přípravka U11 skupina SEVER 2
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav