Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
přípravné | ne 15.8. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Chotětov "B" | 4:6 | (2:2) |
1. | ne 22.8. | SKP Mladá Boleslav | FK Slavoj Čistá | 0:2 | (0:0) |
2. | ne 29.8. | SKP Mladá Boleslav | SK Strašnov | 5:2 | (1:0) |
3. | so 4.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 2:2 | (1:1) |
4. | ne 12.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Bakov "B" | 4:3 | (4:1) |
5. | ne 19.9. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 1:1 | (0:0) |
6. | ne 26.9. | SKP Mladá Boleslav | TJ SOKOL Katusice | 4:2 | (2:0) |
7. | so 2.10. | SK Židněves | SKP Mladá Boleslav | 3:2 | (0:0) |
8. | ne 10.10. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Dlouhá Lhota | 8:2 | (6:2) |
9. | ne 17.10. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav | 3:3 | (1:1) |
10. | ne 24.10. | SKP Mladá Boleslav | TJF Čechie Čejetice | 6:1 | (3:0) |
11. | ne 31.10. | Sokol Nová Ves | SKP Mladá Boleslav | 0:9 | (0:3) |
přípravné | pá 4.3. | TJ Sokol Všejany | SKP Mladá Boleslav | 6:4 | (3:3) |
přípravné | ne 13.3. | FK Krnsko | SKP Mladá Boleslav | 3:5 | (0:3) |
přípravné | so 19.3. | SK Jizera Předměřice | SKP Mladá Boleslav | 2:4 | (1:1) |
přípravné | ne 27.3. | Sokol Chotětov | SKP Mladá Boleslav | 4:4 | (0:2) |
přípravné | ne 3.4. | Sokol Jabkenice | SKP Mladá Boleslav | 2:2 | (1:2) |
12. | so 9.4. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav | 2:3 | (1:1) |
13. | ne 17.4. | SK Strašnov | SKP Mladá Boleslav | 1:5 | (1:2) |
14. | ne 24.4. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 1:1 | (1:1) |
15. | ne 1.5. | SK Bakov "B" | SKP Mladá Boleslav | 1:1 | (1:1) |
16. | ne 8.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Jivina | 6:2 | (2:1) |
17. | ne 15.5. | TJ SOKOL Katusice | SKP Mladá Boleslav | 3:5 | (2:2) |
18. | ne 22.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Židněves | 3:3 | (1:1) |
19. | ne 29.5. | Sokol Dlouhá Lhota | SKP Mladá Boleslav | 0:2 | (0:1) |
20. | ne 5.6. | SKP Mladá Boleslav | SK Klášter | 5:2 | (2:2) |
21. | so 11.6. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav | 1:3 | (0:2) |
22. | so 18.6. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Nová Ves | 6:0 | (3:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice