Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 9.9. | Sokol Dlouhá Lhota | SKP Mladá Boleslav U9 | 1:5 | (0:2) |
2. | so 9.9. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav U9 | 7:3 | (3:1) |
3. | so 9.9. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav U9 | 10:0 | (5:0) |
4. | so 23.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Dlouhá Lhota | 7:4 | (4:1) |
5. | so 23.9. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav U9 | 3:4 | (2:1) |
6. | so 23.9. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav U9 | 14:1 | (5:0) |
7. | so 7.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Dlouhá Lhota | 3:8 | (3:3) |
8. | so 7.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Březno | 4:4 | (2:2) |
9. | so 7.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJ Sokol Kněžmost | 3:3 | (1:1) |
10. | so 21.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Dlouhá Lhota | 4:4 | (3:2) |
11. | so 21.10. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav U9 | 7:0 | (2:0) |
12. | so 21.10. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav U9 | 14:1 | (6:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Přípravné zápasy
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Přípravné zápasy - U9
Mladší přípravka U9 SKUPINA 4
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost