Soupiska
Muži A: III. třída sk. A 2018 - 2019
číslo | post | jméno | narozen | věk |
---|---|---|---|---|
7 | (A) | |||
18 | Brankář | Martin Berger | 1976 | 48 let |
1 | Brankář | Martin Dlouhý | 1991 | 33 let |
22 | Brankář | Marek Vydra | 1996 | 28 let |
9 | Obránce | Michal Ditrich | 9.8.1993 | 30 let |
Obránce | Patrik Hájek | 2000 | 24 let | |
4 | Obránce | Pavel Holík | 1994 | 30 let |
14 | Obránce | Jakub Martinek | 1989 | 35 let |
2 | Obránce | Michael Novotný | 1987 | 37 let |
3 | Obránce | Lukáš Tětek | 1987 | 37 let |
13 | Obránce | Tomáš Zajíček | 1992 | 32 let |
8 | Obránce | Pavel Žahourek (C) | 1982 | 42 let |
10 | Záložník | Ladislav Fábry | 1999 | 25 let |
16 | Záložník | Jakub Gerboc | 1992 | 32 let |
Záložník | Matyáš Konečný | 1999 | 25 let | |
6 | Záložník | Tomáš Kováč | 1992 | 32 let |
11 | Záložník | Samuel Sivák | 1998 | 26 let |
9 | Záložník | Štěpán Tomš | 1991 | 33 let |
6 | Útočník | Jiří Gába | 1980 | 44 let |
5 | Útočník | Lukáš Losík | 1984 | 40 let |
12 | Útočník | Jiří Procházka | 1989 | 35 let |
15 | Útočník | René Zezula | 1996 | 28 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost