Soupiska
Mladší přípravka U9: Mladší přípravka - sk. 2 jaro 2018 - 2019
číslo | post | jméno | narozen | věk |
---|---|---|---|---|
13 | ||||
Brankář | Ondřej Koudelka | 2010 | 14 let | |
1 | Brankář | Kristián Soltész | 2010 | 14 let |
17 | Brankář | Filip Turko | 2010 | 14 let |
11 | Obránce | Michal Boček | 2010 | 14 let |
14 | Obránce | Laza Duong | 2011 | 13 let |
Obránce | David Grolmus | 2010 | 14 let | |
12 | Obránce | Štěpán Hůlka | 2010 | 14 let |
Obránce | Ladislav Juhász | 2010 | 14 let | |
Obránce | Jakub Kaska | 2010 | 14 let | |
6 | Obránce | Jan Plintovič | 2010 | 14 let |
20 | Obránce | Josef Skočdopol | 2010 | 14 let |
19 | Obránce | Jan Šlapák | 2011 | 13 let |
10 | Obránce | Jonáš Týřl | 2010 | 14 let |
7 | Záložník | Jaroslav Bacílek (C) | 2010 | 14 let |
Záložník | David Kunoš | 2011 | 13 let | |
21 | Útočník | Martin Berger (A) | 2010 | 14 let |
18 | Útočník | Jakub Dubský | 2011 | 13 let |
3 | Útočník | Jan Rybníček | 2010 | 14 let |
9 | Útočník | Tomáš Skalský | 2010 | 14 let |
Útočník | Theodor Jan Slába | 2010 | 14 let | |
4 | Útočník | Daniel Šuk | 2010 | 14 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost