Soupiska
Dorost U19: Okresní přebor dorostu 2020 - 2021
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | Brankář | Adam Bihary | 2004 | 20 let | ||
Brankář | Ondřej Ďurčovič | 2005 | 19 let | |||
4 | Obránce | Tomáš Hudeček | 2004 | 20 let | ||
13 | Obránce | Jan Jindřišek | 2005 | 19 let | ||
8 | Obránce | Roman Moc | 2003 | 21 let | ||
2 | Obránce | Jakub Pažout | 2006 | 18 let | ||
15 | Obránce | Lukáš Říha | 2003 | 21 let | ||
9 | Obránce | Tomáš Vrba | 2006 | 18 let | ||
6 | Obránce | Vojtěch Zouhar | 2006 | 18 let | ||
Záložník | Lubomír Ilkiv | 2004 | 20 let | |||
11 | Záložník | David Möller | 2005 | 19 let | ||
3 | Záložník | Tung Lam Nguyen | 2006 | 18 let | ||
9 | Záložník | Dominik Pernica | 2005 | 19 let | ||
10 | Záložník | Adam Tomáš | 2005 | 19 let | ||
5 | Záložník | Zdeňko Žitník | 2005 | 19 let | ||
19 | Útočník | Jan Dvořák | 2005 | 19 let | ||
Útočník | Petr Gergelits | 2005 | 19 let | |||
Útočník | Mykhaylo Goliney | 2005 | 19 let | |||
Útočník | Samuel Herák | 2005 | 19 let | |||
Útočník | David Hrubovský | 2005 | 19 let | |||
18 | Útočník | Antonín Kvapil | 2004 | 20 let | ||
7 | Útočník | Milan Makula | 2004 | 20 let | ||
22 | Útočník | Karel Skucius | 2004 | 20 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Starší žáci U15 B:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U7:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice