Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 23.8. | SK Jizera Předměřice | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 0:6 | (0:3) |
2. | ne 30.8. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | TJF Čechie Čejetice | 2:0 | (0:0) |
3. | so 5.9. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 9:2 | (5:1) |
4. | so 12.9. | SK Jizeran Doubrava | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 3:4 | (2:2) |
5. | ne 20.9. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | SK Akuma Mladá Boleslav | 12:0 | (8:0) |
6. | ne 27.9. | FK Krnsko | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 0:7 | |
7. | ne 4.10. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | Sokol Dlouhá Lhota | 7:2 | |
8. | so 10.10. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 2:4 | |
9. | ne 18.10. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | SK Bělá pod Bezdězem | 10:00 | |
10. | ne 25.10. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 08:30 | |
11. | ne 1.11. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | Mnichovohradištský SK | 10:00 | |
12. | ne 8.11. | FC Horky | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | 09:00 | |
13. | ne 15.11. | SKP Mladá Boleslav U15 "B" | Dolnobousovský SK | 10:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Starší žáci U15 B:
Žáci - starší Okresní přebor skupina A
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravky - skupina B
Mini žáci U11B:
OP starší přípravka U11 skupina SEVER 2
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | středa 29.05.2024, 17:30
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
Muži A | sobota 01.06.2024, 17:00
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
Muži A | neděle 09.06.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
Muži A | sobota 15.06.2024, 10:30
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Dorost U19 | sobota 25.05.2024, 10:30
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)