Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
so 29.8. | SKP Mladá Boleslav U13 | TJF Čechie Čejetice | 2:3 | (1:2) | |
3. | so 5.9. | Slavoj Kropáčova Vrutice | SKP Mladá Boleslav U13 | 8:1 | |
4. | ne 13.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U13 | 6:0 | |
5. | so 19.9. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Skalsko | 8:1 | |
6. | st 30.9. | Sokol Chotětov | SKP Mladá Boleslav U13 | 10:1 | |
7. | so 3.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | FK Mladá Boleslav | 4:3 | |
8. | so 17.10. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav U13 | 10:30 | |
9. | so 24.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | Slavoj Kropáčova Vrutice | 08:30 | |
10. | so 31.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | FC Sporting Mladá Boleslav | 08:30 | |
11. | ne 8.11. | SK Skalsko | SKP Mladá Boleslav U13 | 09:30 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Starší žáci U15 B:
Žáci - starší Okresní přebor skupina A
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravky - skupina B
Mini žáci U11B:
OP starší přípravka U11 skupina SEVER 2
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost