5. kolo | pátek 18.09.2020, 17:00
SD - SK Židněves / Sokol Březno B - SKP Mladá Boleslav U11
1:9
0:6
Branky SKP: Dubský 5, M.Boček 2, Duong, Maksyuk
Statistiky
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
11 | Boček Michal | O | 0 | 2 | 0 | 0 |
9 | Dubský Jakub | U | 0 | 5 | 0 | 0 |
15 | Duong Laza | O | 0 | 1 | 0 | 0 |
5 | Lendel Nikita | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Maksyuk David | U | 0 | 1 | 0 | 0 |
16 | Novák David | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Novák Jakub | Z | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Skalský Tomáš | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Šlapák Jan | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Vacek Jakub | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Vacek Šimon | Z | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
25 | Koudelka Ondřej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | středa 29.05.2024, 17:30
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
Muži A | sobota 01.06.2024, 17:00
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
Muži A | neděle 09.06.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
Muži A | sobota 15.06.2024, 10:30
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Dorost U19 | sobota 25.05.2024, 10:30
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)