1. kolo | neděle 23.08.2020, 09:00
SKP Mladá Boleslav U11 "B" - FK Dobrovice
3:11
2:4
Branky SKP: O.Koudelka, Š.Vacek, Berger
Statistiky
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
21 | Berger Martin | U | 0 | 1 | 0 | 0 |
11 | Boček Michal | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Duong Laza | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Hůlka Štěpán | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kunoš David | Z | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Maksyuk David | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Plintovič Jan | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Slába Jan Theodor | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Šlapák Jan | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Vacek Šimon | Z | 0 | 1 | 0 | 0 |
2 | Vágner Jan | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
25 | Koudelka Ondřej | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav