3. kolo | sobota 05.09.2020, 09:30
SKP Mladá Boleslav U11 "B" - Sokol Jabkenice
14:3
7:2
Branky SKP: Dubský 5, T.Skalský 4, Berger 2, Duong, D.Kunoš, Hůlka
Statistiky
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
21 | Berger Martin | U | 0 | 2 | 0 | 0 |
11 | Boček Michal | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Dubský Jakub | U | 0 | 5 | 0 | 0 |
15 | Duong Laza | O | 0 | 1 | 0 | 0 |
23 | Grolmus David | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Hůlka Štěpán | O | 0 | 1 | 0 | 0 |
6 | Kunoš David | Z | 0 | 1 | 0 | 0 |
4 | Meňhart Adam | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rybníček Jan | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Skalský Tomáš | U | 0 | 4 | 0 | 0 |
20 | Skočdopol Josef | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Šlapák Jan | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Šuk Daniel | U | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Vacek Jakub | O | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
25 | Koudelka Ondřej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Soltész Kristián | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Turko Filip | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice