Soupiska
Starší přípravka U11: Sportfotbal Cup,turnaje a přáteláky 2018 - 2019
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
8 | ||||||
1 | Brankář | Matěj Němec | 2009 | 15 let | ||
5 | Obránce | Jakub Duban | 2008 | 16 let | ||
6 | Obránce | Lukáš Kamenický | 2009 | 15 let | ||
3 | Obránce | Daniel Kováč | 2008 | 16 let | ||
2 | Obránce | Adam Moc (C) | 2008 | 16 let | ||
10 | Obránce | Daniel Reichard (A) | 2008 | 16 let | ||
9 | Záložník | Jaroslav Bacílek | 2010 | 14 let | ||
13 | Záložník | Samuel Ferenčík | 2008 | 16 let | ||
4 | Záložník | David Lomaha | 2009 | 15 let | ||
12 | Záložník | Radoslaw Niedzwiecki | 2008 | 16 let | ||
21 | Útočník | Martin Berger | 2010 | 14 let | ||
11 | Útočník | Matěj Goby | 2009 | 15 let | ||
14 | Útočník | Tomáš Kostílek | 2009 | 15 let | ||
7 | Útočník | Dominik Ulvr | 2008 | 16 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav