Soupiska
Mladší žáci U13: I.A třída mladších žáků U13 skupina B 2020 - 2021
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brankář | Daniel Horák | 2009 | 15 let | ||
Brankář | Ondřej Koudelka | 2010 | 14 let | |||
Obránce | Šimon Drobniak | 2009 | 15 let | |||
Obránce | Štěpán Hůlka | 2010 | 14 let | |||
Obránce | Daniel Kováč | 2008 | 16 let | |||
6 | Obránce | Jakub Miláček | 2009 | 15 let | ||
Obránce | Adam Moc | 2008 | 16 let | |||
Obránce | Dominik Mužíček | 2009 | 15 let | |||
Obránce | Tarik Petlača | 2008 | 16 let | |||
Obránce | Daniel Reichard | 2008 | 16 let | |||
Obránce | Jakub Žarnovský | 2008 | 16 let | |||
Záložník | Jakub Ledvinka | 2008 | 16 let | |||
Záložník | David Lomaha | 2009 | 15 let | |||
Záložník | Marek Loskot | 2008 | 16 let | |||
Záložník | Radoslaw Niedzwiecki | 2008 | 16 let | |||
Útočnice | Karolína Rosenkranzová | 2008 | 16 let | |||
Útočník | Martin Berger | 2010 | 14 let | |||
Útočník | Barbora Bergerová | 2008 | 16 let | |||
Útočník | Marie Fábryová | 2008 | 16 let | |||
Útočník | Matěj Goby | 2009 | 15 let | |||
Útočník | Tomáš Kostílek | 2009 | 15 let | |||
Útočník | Petr Pařík | 2009 | 15 let | |||
Útočník | Eliáš Richter | 2009 | 15 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Starší žáci U15 B:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U7:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost