Soupiska
Starší přípravka U11: Okresní přebor starší přípravky - skupina B 2020 - 2021
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
13 | (C) | |||||
30 | Brankář | Maxim Belekanyč | 2010 | 14 let | ||
25 | Brankář | Ondřej Koudelka | 2010 | 14 let | ||
1 | Brankář | Kristián Soltész | 2010 | 14 let | ||
17 | Brankář | Filip Turko | 2010 | 14 let | ||
Obránce | Jan Bařinka | 2010 | 14 let | |||
11 | Obránce | Michal Boček (A) | 2010 | 14 let | ||
15 | Obránce | Laza Duong | 2011 | 13 let | ||
23 | Obránce | David Grolmus | 2010 | 14 let | ||
12 | Obránce | Štěpán Hůlka (A) | 2010 | 14 let | ||
22 | Obránce | Ladislav Juhász | 2010 | 14 let | ||
2 | Obránce | Jakub Kaska | 2010 | 14 let | ||
Obránce | Jakub Kopal | 2011 | 13 let | |||
Obránce | Nikita Lendel | 2011 | 13 let | |||
Obránce | David Novák | 2011 | 13 let | |||
6 | Obránce | Jan Plintovič | 2010 | 14 let | ||
20 | Obránce | Josef Skočdopol | 2010 | 14 let | ||
Obránce | Adam Solfronk | 2010 | 14 let | |||
19 | Obránce | Jan Šlapák | 2011 | 13 let | ||
16 | Obránce | Jakub Vacek | 2010 | 14 let | ||
Obránce | Jan Vágner | 2010 | 14 let | |||
Záložník | David Kunoš | 2011 | 13 let | |||
Záložník | Jakub Novák | 2011 | 13 let | |||
Záložník | Adam Syrovátka | 2010 | 14 let | |||
14 | Záložník | Šimon Vacek | 2010 | 14 let | ||
21 | Útočník | Martin Berger (C) | 2010 | 14 let | ||
9 | Útočník | Jakub Dubský (A) | 2011 | 13 let | ||
9 | Útočník | René Horváth | 2010 | 14 let | ||
18 | Útočník | Vojtěch Kovářič | 2010 | 14 let | ||
19 | Útočník | David Maksyuk | 2010 | 14 let | ||
Útočník | Patrik Manžel | 2011 | 13 let | |||
4 | Útočník | Adam Meňhart | 2010 | 14 let | ||
Útočník | Matěj Ráb | 2011 | 13 let | |||
3 | Útočník | Jan Rybníček | 2010 | 14 let | ||
7 | Útočník | Tomáš Skalský | 2010 | 14 let | ||
14 | Útočník | Theodor Jan Slába | 2010 | 14 let | ||
5 | Útočník | Daniel Šuk | 2010 | 14 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Starší žáci U15 B:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U7:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice