Soupiska
Dorost U19: OP dorost 2022 - 2023
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | Brankář | Matyáš Kryst | 2007 | 17 let | ||
30 | Brankář | Oliver Žahourek | 2007 | 17 let | ||
4 | Obránce | Štěpán Bacílek | 2007 | 17 let | ||
21 | Obránce | Jiří Gába | 2006 | 18 let | ||
13 | Obránce | Jan Jindřišek | 2005 | 19 let | ||
17 | Obránce | Alexandr Koudelka | 2006 | 18 let | ||
18 | Obránce | David Nazirzadah | 2007 | 17 let | ||
1 | Obránce | Aleksander Krzysztof Praus | 2006 | 18 let | ||
Obránce | Dominik Wochna | 2006 | 18 let | |||
20 | Záložník | Erik Balakšej | 2006 | 18 let | ||
Záložník | Radek Boček | 2007 | 17 let | |||
15 | Záložník | Tomáš Havlík | 2007 | 17 let | ||
6 | Záložník | Rudolf Kačí | 2006 | 18 let | ||
Záložník | Marek Németh | 2006 | 18 let | |||
Záložník | Petr Praus | 2006 | 18 let | |||
Záložník | Matouš Stanislav | 2006 | 18 let | |||
16 | Záložník | Adam Tomáš | 2005 | 19 let | ||
6 | Záložník | Filip Váňa | 2007 | 17 let | ||
5 | Záložník | Zdeňko Žitník | 2005 | 19 let | ||
7 | Útočník | Milan Makula | 2004 | 20 let | ||
11 | Útočník | Štěpán Matějka | 2006 | 18 let | ||
Útočník | Emin Petlača | 2006 | 18 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U7:
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | středa 29.05.2024, 17:30
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
Muži A | sobota 01.06.2024, 17:00
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
Muži A | neděle 09.06.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
Muži A | sobota 15.06.2024, 10:30
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Dorost U19 | sobota 25.05.2024, 10:30
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)