Tréninky a trenéři U7 a U9 a U11
Trenéři a tréninky
Přiveďte své děti na hřiště u koupaliště!
Mini přípravka U7 - ročníky 2017 a mladší
trenér U7: Luděk Štipl tel: +420 731 295 141
tréninky: dle aktuálního rozpisu (kontaktujte trenéra)
tréninky: úterý 16.00 - 17.30 hodin, čtvrtek 16.00- 17.30 hodin, hřiště SKP u koupaliště
email: trener.u7skp@gmail.com
Mladší přípravka U9 - ročníky 2015 - 2016
trenér U9: Daniel Lerch tel: +420 605 729 651
trenér U9: Marek Bláhovec
email: trener.u9@gmail.com
tréninky: dle aktuálního rozpisu (kontaktujte trenéra)
tréninky: středa, pátek 16:00-17:30 hřiště SKP u koupaliště
Starší přípravka U11 - ročníky 2013 - 2014
trenéři:
Jan Pažout tel: +420 777 313 404
Jakub Kverka tel: +420 604 648 540
Alexandr Koudelka
Alexander Praus
email: trener.u11@gmail.com
tréninky: úterý, čtvrtek 16.00 - 17.30 hodin, hřiště SKP u koupaliště
Přiveďte své děti na hřiště u koupaliště!
pravidelné tréninky na hřišti SKP.
Bližší informace od trenérů.
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice