Starší žáci U15 2020 - 2021, I.A třída starších žáků U15 skupina B
1.A.třída starších žáků
Středočeský kraj › 2020 E2B - I.A třída žáků skupina B
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 6 | 6 | 0 | 0 | 40:7 | 18 | 0 | 0 |
2. | Spartak Průhonice | 6 | 6 | 0 | 0 | 28:9 | 18 | 0 | 0 |
3. | AFK Milovice | 5 | 5 | 0 | 0 | 28:15 | 15 | 0 | 0 |
4. | SKP Mladá Boleslav | 6 | 3 | 1 | 2 | 23:16 | 10 | 0 | 0 |
5. | SK Bakov n/J, | 6 | 3 | 0 | 3 | 30:21 | 9 | 0 | 0 |
6. | FK Dobrovice | 7 | 3 | 0 | 4 | 23:19 | 9 | 0 | 0 |
7. | FŠ Velký Osek | 6 | 3 | 0 | 3 | 20:21 | 9 | 0 | 0 |
8. | TJ Sokol HRUSICE | 6 | 2 | 2 | 2 | 16:17 | 8 | 0 | 0 |
9. | SK VOTICE | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:19 | 1 | 0 | 0 |
10. | FC VELIM | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:40 | 0 | 0 | 0 |
11. | Viktoria Radim | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:39 | 0 | 0 | 0 |
OP starčích žáků
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice